Życie jest piosenką i Jacek Cygan

5555W sobotę 4 listopada 50 osobowa grupa słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy Gminnym Centrum Kultury w Kcyni wyjechała do Filharmonii Bydgoskiej

, gdzie miał miejsce wyjątkowy koncert „Życie jest Piosenką”. Koncert ten to ponadczasowe przeboje Jacka Cygana polskiego autora tekstów piosenek, poety, scenarzysty, autoramusicalowy, juror  i organizator festiwali muzycznych, członek kapituły Nagrody Literackiej im. Leopolda Staffa, a także osobowość telewizyjna. Kawaler Orderu Uśmiechu. Członek Akademii Fonograficznej ZPAV. Od 2014 honorowy obywatel Sosnowca. w wykonaniu samego autora oraz:

Andrzeja Seweryna - polski aktor teatralny i filmowy, reżyser teatralny, dyrektor naczelny Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie

Grzegorza Skawińskiego - muzyk, kompozytor, wokalista, producent muzyczny, lider zespołu KOMBI

Kamili Klimczak Aktorka Teatru Bagatela w Krakowie. Związana również gościnnie z Teatrem STU w Krakowie. Artystka legendarnej krakowskiej Piwnicy Pod Baranami

Olgi Szomańskiej- polska wokalistka i aktorka. Absolwentka Państwowego Liceum Muzycznego we Wrocławiu. Córka Włodzimierza Szomańskiego. Znana przede wszystkim z występów w oratorium Piotra Rubika i Zbigniewa Książka, Tu Es Petrus.

ooooowww