Zapraszamy na Majówkę

plakat podgladGROLKI 1minne Centrum Kultury i Biblioteki w Kcyni zaprasza na Majówkę po śląsku:

- dobra muzyka

- dobra zabawa

-dobra gastronomia

- atrakcje dla najmłodszych

Jednocześnie inforkujemy:

"Mieszkańcy ulic Libelta, Parkowa, Zielona, Powstańców Wielkopolskich

w Kcyni

Gminne Centrum Kultury i Biblioteki im. Klary Prillowej w Kcyni informuje, że dnia 02 maja 2018r. od godziny 1700 – 2300 na scateparku w Kcyni ul. Parkowa organizuje festyn majowy pod hasłem „Majówka po śląsku”.

W związku z powyższym informujemy, że podczas imprezy będzie wzmożony hała, znajdować będą się stoiska z gastronomią, dmuchańcami i atrakcjami dla dzieci.

Informujemy, że impreza zorganizowana została zgodnie  z wymogami bezpieczeństwa i poinformowane zostały służby bezpieczeństwa.

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy licząc na Państwa wyrozumiałość, prosząc jednocześnie o zapewnienie bezpieczeństwa posiadanym zwierzętom".