Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gry multimedialne

Gry multimedialne

instruktor: Norbert Frydrych

Skoro już dzieci spędzają tyle czasu na grach komputerowych, to niech to chociaż będą gry odpowiednie dla nich i angażujące więcej części ciała niż tylko kciuki.

W tym roku rozpoczynamy zajęcia z gier multimedialnych. Dzieci będą miały spróbować swoich sił w grach sprawnościowych. 

W chwili obecnej posiadamy konsolę XBOX 360 z kontrolerem Kinect, dzięki któremu gracz steruje postacią za pomocą całego swojego ciała co sprawia, że grając np. w siatkówkę trzeba się nieźle spocić. Gra na konsoli przy pomocy kontrolera Kinect to połączenie tak lubianych przez dzieci gier komputerowych z ruchem, który jest niezbędnym do prawidłowego rozwoju. 

W przyszłości planujemy zakup kolejnej konsoli Playstation z kontrolerem Move, dzięki któremu również ciało gracza staje się kontrolerem. Posiadanie 2 konsol umożliwi efektywniejsze wykorzystanie czasu przez dzieci oraz organizowanie turniejów. Docelowo planujemy udostępnienie dzieciom około 5 komputerów multimedialnych do gier sieciowych oraz 2 konsol umożliwiających sterowanie postacią za pomocą ciała gracza.

Zajęcia rozpoczynają się w listopadzie i odbywać się będą w piątki od godz. 14:30

Wasze pomysłyLicznik odwiedzin

309247
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Poprzedni tydzień
Ten miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkich odwiedzin
141
115
1492
304708
10150
11452
309247